Semice - Dobříš 4:2

Pro Semice je výhra s posledním týmem tabulky velice důležitá, neboť potřebuje v boji o záchranu nutně bodovat.

Semice daly všechny góly v prvním poločase. Hned ve 2. minutě se trefil Farkaš, v 18. minutě pak Holan a za chvíli zvýšil na 3:0 Koštíř. Hosté sice snížili Řeckou na 3:1, jenže téměř okamžitě zajistil čtvrtou trefu Bříza. „A to jsme měli v první půli ještě další tři velké šance. Kdybychom vedli 7:1, nikdo by se nemohl divit,“ poznamenal vedoucí semického družstva Miroslav Čepelka.

Ve druhé půli se domácí přizpůsobili hostům a úroveň hry upadla. Hosté dokázali v 76. minutě snížit, to bylo ale všechno.

Branky: 2. Farkaš, 18. Holan, 23. Koštíř, 39. Bříza – 34. a 76. Řechka. Rozhodčí: Prokeš. ŽK: 5:1. Diváků: 200. Poločas: 4:1.

Semice: Vacek – Kupka (19. D. Houška), T. Semecký, Bříza (85. Neuhausel), Novák – Bubeník, J. Semecký, Farkaš, Bošina - Holan, Koštíř (79. Janáček).