První poločas začali lépe domácí fotbalisté, kteří se v desáté minutě utkání ujali vedení po střele Farkaše z hranice pokutového utkání. Poté se hostující hráči probudili a dokázali si vytvořit čtyři šance, které dokázal chytit nový gólman v brance Semic Darko Kostoski, bývalý makedonský reprezentant v kategorii U-19.

Fotbalisté Semic se snažili vstřelit druhý gól zápasu a nejvíce těžili po rychlých brejkových situacích, které nejvíce zakládal domácí Holan. Ke konci prvního poločasu najednou z ničeho nic přišel dlouhý pas od hostujícího pravého obránce do pokutového území a Horel se z malého vápna nemýlil. Druhý poločas byl velice rychlý, atraktivní , hra se přitvrdila.

Domácí fotbalisté se ještě více stáhli na svoji půlku a Union Beroun převzal iniciativu hry. Pramenily z toho nebezpečné útočné situace, se kterými si ovšem domácí obrana spolu s gólmanem poradila. Domácí ohrožovali bránu svými náhlými brejky tažené útočnou dvojicí tvořenou Koštíř – Holan, ale střely na gólmana Lacinu byly buď vedle, nebo je obrana srazila na roh. V závěru utkání nabrala hra velice rychlý spád nahoru dolu, od jedné bráně k druhé a obě mužstva chtěla získat všechny tři body, ale když v devadesáté a v devadesáté druhé minutě utkání Koštíř sám před gólmanem opětovně přestřelil bránu, hráči se rozešli do kabin se smírným výsledkem 1:1.

AFK Sokol Semice: Kostoski – Kupka, Bříza, T. Semecký, Novák – Janáček, Farkaš (45. Horejc), J. Semecký, Vorlíček (60. Kapička) – Koštíř, Holan.

Union Beroun: Lacina – Novák, Vlček, Klička, Choc – Grajcar, Červenka, Šíma, Spousta (80. Smetana) – Horel, Šindelář.

Branky: Farkaš - Horel. Rozhodčí: Tomáš Velebil. Diváci: 200. ŽK: Bříza, J. Semecký, Horejc – Grajcar, Horel, Šindelář. Poločas: 1:1.

JAN ROULE