Semice – Klecany 2:4

Fotbalisty Semic porazil prakticky jediný hráč. David Filinger, bývalý reprezentační a současný futsalista Benaga Zruč nad Sázavou nasázel hattrick a hlavně díky jeho gólovým příspěvkům Klecany zvítězily.

Domácí do utkání vstoupili tragicky a už po deseti minutách prohrávali o dvě branky. Jenže za pár minut vrátil Semic do zápasu navrátilec Horejc, který využil svůj samostatný nájezd. Od této chvíle už měly Semice mírnou převahu, ale do poločasu už se skóre nezměnilo.

Po přestávce se domácí stále snažili o vyrovnání a za snahu byli odměněni. Poté měly Semice tři příležitosti, dvakrát Koštíř a jednou Švarc, na otočení výsledku, ale ani jednou se tak nestalo. A tak přišel trest, během dvou minut vstřelili hosté dvě branky a hlavně ta druhá stála za to. Filinger si pohrál s domácí obranou a bylo definitivně rozhodnuto.

Branky: 16. Horejc, 54. Koštíř – 3. Loskot, 10., 70. a 72. Filinger. Rozhodčí: Asník. ŽK: 2:3. Diváci: 250. Poločas: 1:2. Semice: Macháček – Neuhausel, Hromadník, Bošina, Novák – Mikluščák, Bříza (70. Bubeník), Švarc, Janáček (60. Jelínek) – Koštíř, Horejc.

Tomáš Kubánek