Semice hrají v prvním kole na svém trávníku, když v neděli hostí od 17 hodin celek Klecan. „Chceme do sezony vstoupit vítězně. To by nám pomohlo i do dalších zápasů,“ střádá plány Doležal.

V jeho týmu nedošlo téměř k žádným změnám. Z hostování se vrátili Filip Horejc (FK Kolín) a Tomáš Holan (Polaban Nymburk). „Kádr je téměř beze změn. Ovšem Holan je momentálně mimo hru, je po operaci třísla. A obránce Kupka z pracovních důvodů nezasáhl do přípravy. Jsem však rád, že nikdo neodešel,“ uvedl trenér Semic. „Myslím, že kádr bude dostatečně silný na to, abychom hráli vpředu. Alespoň v to věřím. Navíc jdeme cestou vlastních odchovanců,“ vyzdvihl Doležal.

Velké vrásky na čele mu dělá brankářský post. Zemánek není zdravý a v posledním přípravném utkání musel do brány hráč z pole Macháček. „Post gólmana je momentálně špatný. Zemánek proti Lysé nechytal, má problém s nohou a do neděle se asi dohromady nedá. Možná bude muset chytat opět Macháček,“ krčí rameny šéf semické lavičky.

Semice to však nebudou mít v boji o nejvyšší příčky snadné. Toho si je vědom také jejich trenér. „Působil jsem ve vyšší soutěži, takže sílu mužstev naší soutěže příliš neznám. Myslím si ale, že hodně silný bude Brandýs a také Poděbrady. O nich jdou velice dobré reference,“ uvedl kouč Doležal.