Zásmuky – Semice 3:1

Utkání hrané na těžkém terénu v prvním poločase nepřineslo mnoho vzruchu. Domácí, kteří byli o trochu aktivnější, si nedokázali vypracovat vážnější šanci, zato hosté jednu měli, ale Koštíř v ní selhal. Semičtí fotbalisté vstoupili do druhé půle jako vyměnění a začátkem diktovali tempo hry, ale nabídnuté šance nevyužili a zákonitě byli potrestáni. To domácí skórovali hned dvakrát. Jiskřičku naděje pro Semice vykřesal Koštíř z penalty po faulu na Břízu, ale ta zhasla v poslední minutě, kdy Zásmuky vstřelily třetí gól.

Branka Semic: 70. Koštíř (z PK). Rozhodčí: Navrátilová. ŽK: 0:2. Diváci: 70. Poločas: 0:0.
Semice: Zemánek – Novák, Jelínek, Bošina, Bubeník – Mikluščák, Hromadník (50. Březina), Semecký (60. Kupka), Bříza, Neuhausel (10. Janáček) – Koštíř.