Semice – Mnichovo Hradiště 3:1

Domácí fotbalisté orámovali brankami druhý poločas a to rozhodlo. Minutu po návratu z kabin se trefil Kapička a poslal Semice do vedení. To pojistil až ve druhé minutě nastavění svou druhou trefou Koštíř.

Ten se poprvé trefil ve 25. minutě, kdy srovnával na 1:1. Jako první totiž vedli hosté, když si domácí dali vlastní branku. Ve druhém poločase bylo Mnichovo Hradiště několikrát blízko vyrovnání. „Přežili jsme nějaké závary,“ uznal semický kouč Josef Pavliš.

Branky: 25. a 90 + 2. Koštíř, 46. Kapička – 9. vlastní. Rozhodčí: Velebil. ŽK: 3:3. Diváci: 250. Poločas: 1:1.

Semice: Zemánek – Hromadník, Neuhausel, Bříza, Novák – F. Novotný (70. Kupka), J. Novotný, Švarc (80. Souček), M. Bubeník (58. Bošina) – Koštíř, Kapička.