Libiš – Semice 5:2

Hostující fotbalisté dokázali dvakrát srovnat nepříznivý stav, ale to jim nakonec nebylo nic platné.

Jako první mířili domácí do černého pouhou minutu před koncem prvního poločasu, když semický obránce Novák tečoval střelu domácího hráče. Jinak měly oba týmy po jedné šanci, první dějství bylo vyrovnané.

Po změně stran se diváci dočkali šesti branek. Čtyři z nich ale skončily v síti semického brankáře Kostoskiho. O vyrovnání se postaral po pěti minutách hry ve druhé půli Horejc, na druhou domácí trefu odpověděl povedeným gólem Koštíř. To ale bylo ze strany hostí vše. Domácí rozhodli v rozmezí jedné minuty, kdy dali v 78. a 79. minutě dva góly. Semice pak inkasovaly pátou branku v poslední minutě.

Branky Semic: Horejc, Koštíř. Rozhodčí: Schořovský. ŽK: 2:1. Diváci: 140. Poločas: 1:0.

Semice: Kostoski – Kupka, Novotný, Bříza, Novák – Koštíř, Bošina (84. Rychtařík), Jaroslav Semecký, Neuhausel (74. Šimůnek) – T. Semecký, Horejc.