Zápy – Semice 5:1

Zápas začal lépe pro hostující Semice, které se v 10. minutě ujaly vedení 1:0 díky proměněné penaltě Koštíře a v prvních patnácti minutách měly více ze hry. Domácí tým se ale rychle vrátil do hry vyrovnávacím golem Veselého, který dorazil míč za Zemánkova záda po střele svého kolegy z útoku Slunéčka. Dvě minuty na to se opět před hostujícím gólmanem zjevil Veselý a míč jen proletěl kolem Zemánkovy svatině. Po faulu Poborského kopali domácí fotbalisté standardní situaci a výsledek otočil hlavou Petržílka. Minutu na to, tedy ve 26. minutě, se dostal k balonu před vápnem Slunéčko a ranou k pravé tyči zvýšil skóre na 3:1. Hráči Semic se dostali do hry ke konci poločasu, ale po sérii rohů a jedné standardní situaci nedokázali vstřelit kontaktní gól a do kabin tak odcházeli za stavu 3:1 pro Zápy.

Hned zkraje druhého poločasu se dostal domácí Petržílka na malém vápně k balonu, ale nedokázal zamířit mezi tři tyče. Hostující tým se snažil o kontaktní gól a po kombinaci Koštíře s J. Semeckým k tomu neměli daleko, stačilo jenom trefit bránu gólmana Janáčka. V 55. minutě fauloval hostující Novák ve vápně a hlavní rozhodčí Petr Glogar nařídil pokutový kop. Kapitán týmu Roman Veselý ji s přehledem proměnil a zvýšil náskok na 4:1. V 60. minutě měl šanci hostující útočník Holan, ale po samostatném sólu od půle hříště netrefil bránu. Hráči Semic se nadále snažili o vstřelení druhého gólu v zápase, ale v 72. minutě po špatné rozehrávce uprostřed hřiště šli domácí fotbalisté tři na tři. Hostující obranu rozebrali a na konečných 5:1 skóroval Veselý. Od této chvíle se hra pouze dohrávala a Zápy zaslouženě porazily na domácím hřišti AFK Sokol Semice 5:1.

Branky: 15.,55. a 72.Veselý (2. z PK), 25. Petržílka, 26. Slunéčko- 10. Koštíř (z PK). Rozhodčí:Glogar.ŽK: Titěra, Petržílka, Birkuš – Zemánek, Holan.Diváci: 170. Poločas: 3:1.

Sokol Zápy: Janáček – Hradecký, Jovanoski, Petržílka, Mlejnek (75. Kubín ) – Socher, Svoboda, Titěra, Birkuš (72. Nevěčný) – Veselý (85. R. Veselý ml.), Slunéčko.

AFK Sokol Semice: Zemánek – Kupka, Bříza, Frakaš, Novák – Poborský (45. Janáček), Pavliš, Vorlíček(45. J. Semecký), Horejc – Koštíř, Holan (63. V. Houška).