Semice – Hořovice 1:0

Jediná branka zápasu padla až osm minut před koncem. Vsítil ji Michal Koštíř z pokutového kopu. Byla to už jeho šestnáctá trefa v sezoně.
Domácí zazdili během zápasu mnoho vyložených šancí, spalovačem dne byl Holan, který se netrefil ani do prázdné brány z bezprostřední vzdálenosti. Hosté byli zcela neškodní a Procházku v semické svatyni neprověřili.

Kdyby vedli domácí v poločase tříbrankovým rozdílem, nikdo by se nemohl divit, místo toho svítily na ukazateli skóre dvě nuly.

Převahu měly Semice i ve druhém poločase, ale hráči se potýkali s tragickou koncovkou. Domácí vysvobodil v 82. minutě Michal Koštíř, který proměnil penaltu. Tu rozhodčí nařídil za faul na pronikajícího Holana.

„Výsledek je pro hosty hodně milosrdný. Našeho brankáře snad ani jednou neohrozili,“ hodnotil zápas vedoucí semického mužstva Miroslav Čepelka. „Výhra je zcela zasloužená, Hořovice se dostávaly na naši polovinu jen sporadicky,“ uvedl Čepelka.

Branka: 82. Michal Koštíř (PK). Rozhodčí: Drábek. ŽK: 1:2. Diváků: 250. Poločas: 0:0.

Semice: Procházka – Novák (46. Janáček), Manhart, Macháček (72. Vorlíček), Kupka – Farkaš, J. Semecký, Samec, Bubeník – Holan, Michal Koštíř (85. Miroslav Koštíř).