Sadská - Paběnice 1:1

Paběnice přijely do Sadské bránit a to se jim docela dařilo. A překvapivě šly i do vedení, když se mezi tři tyče trefil Ondřej Votava. Domácí nezůstávali pozadu a rovněž si vypracovali šance. Na gól dokázali odpovědět na začátku druhého poločasu Hrdličkou. Přestože měla Sadská ve druhé půli navrch, výhru na svoji stranu strhnout nedokázala.

„Proti takhle bránícímu týmu hrát neumíme. Soupeř se v deseti zakopal před vlastní bránou. Za druhou půli se dostal asi tak třikrát na naši polovinu,“ kroutil hlavou nespokojený trenér Sadské Jiří Kozák. „Snažili jsme se je kombinačně přehrát, ale oni vůbec nechtěli hrát fotbal. Paběnice nám pěkně znehodnotí I.B třídu,“ zlobil se Kozák. „My jsme rádi za bod. Je to podařený vstup do sezony. Obzvlášť potom, co jsme měli problémy se sestavou, kterou jsme lepili,“ uvedl trenér Paběnic Luboš Votava.

Branky: 50. Hrdlička – 23. O. Votava. Rozhodčí: Kolman. ŽK: 2:2. Diváci: 300. Poločas: 0:1.

Sadská: Šrůta – Franc, Šmejkal, Svoboda, Kříž – Jindra, Farkaš, Nedbal, Telipský (68. Štácha) – Plot, Hrdlička.

Paběnice: M. Říha - D. Říha, D. Mužátko, Blažek, P. Mužátko – Malinek (70. P. Dvořák), Zikmunda, Blahník (90. M. Dvořák), Šrámek, L. Votava (80. Novák) – O. Votava.