Sadská – Lysá 0:2

Domácí tým zápas s Lysou vůbec nezvládnul. Už ve druhé minutě prohrával, když se po rohovém kopu trefil L. Novák. Vyrovnat mohl Čapek, který ale střílel mimo bránu. Výsledek utkání, které se hrálo ve vlažném tempu, nakonec upravil na konečných 2:0 pro Lysou z trestného kopu Vavřík. Domácí mohli snížit v závěru, kdy kopali několik rohových kopů. Při jednom z nich se dobrým zákrokem blýsknul brankář Schneiberg, který tak udržel čisté konto.

Branky: 2. L. Novák, 64. Vavřík. Rozhodčí: Šťastný. ŽK: 1:1. Diváků: 100. Poločas: 0:1.

Sadská: Šrůta – Rozsypal (60. Nedbal), Šmejkal, Jirásek, Bartheldy, Kříž, Svoboda, Čapek, Hubáček, Telipský – Hrdlička (80. Plot).

Slovan Lysá: Schneiberg – Forejt (44. Kapička), Kolář, Gregar, L. Novák – Jelínek, L. Novotný, Starý, Vavřík – D. Novák, Doubek (76. Růžička).