Libodřice - Sadská 2:1

Hosté ze Sadské doplatili na neproměňování vyložených šancí. Už v prvním poločase mohli skórovat Farkaš, Lukáš Svoboda, Telipský a Hrdlička, ale branku nedali ani z nejvyloženějších příležitostí. Farkaš trefil pouze tyč.

Zato domácí byli produktivnější a dali dvě branky jako přes kopírák. Po rohu se míč odrazil k volnému hráči a rázem byl stav 2:0. „Prostě nám to tam nepadá,“ litoval sadský kormidelník Jiří Kozák. „Rozdáváme body zbytečně.“

Ve druhém dějství se hosté snažili o skorigování stavu, coýž se jim povedlo až v předposlední minutě a to bylo pozdě. Šance však měly i Libodřice, když chodily do otevřené obrany Sadské, ale hosty držel nad vodou Šrůta. „Musíme se už chytit. V přípravě jsme hráli bez Plota a Farkaše a nyní se tým musí sehrát, aby si to sedlo,“ hledá příčiny neúspěchu Kozák. „Zápasu by slušela remíza, domácí byli pouze produktivnější,“ dodal sadský kouč.

Branka Sadské: 89. Telipský. Rozhodčí: Ledvina. ŽK: 2:2. Diváci: 100. Poločas: 2:0.

Sadská: Šrůta – Kříž, Šmejkal, Farkaš, Hnízdo – Jindra (80. Pajkrt), Nedbal, Lukáš Svoboda, Telipský – Plot, Hrdlička (50. Jirásek).