Chocerady - Rožďalovice 4:0

Trnavan chtěl v Choceradech zlomit nepříjemnou bilanci z posledních dvou utkání a dlouhou dobu to vypadalo, že se mu to povede. Nakonec ale inkasoval gól, když se trefil ve 40. minutě Očenáš. Aby toho nebylo málo, vyrobili hosté vzápětí další chybu a Chocerady vedly 2:0.

Do druhé půle vstoupili Rožďalovičtí s odhodláním zvrátit nepříznivý výsledek. Dobré šance měli Kunc a Blažek. „Naložili s nimi ale darebně,“ poznamenal kouč Trnavanu Richard Vlášek. Jeho tým pak inkasoval třetí gól, který definitivně utnul jeho šance. V závěru dali domácí ještě jednu branku. „V tomto utkání jsme alespoň získali zkušenosti,“ dodal Vlášek.

Branky: Očenáš, Říčař, M. Svoboda. Rozhodčí: M. Svoboda. ŽK: 0:4. Diváci: 100. Poločas: 2:0.

Rožďalovice: Csok – Vele, Valeš, Pavel, J. Veselý – T. Nechánský (75. F. Veselý), J. Nechánský, M. Hojsák, Štefan – Kunc, Blažek.