Týnec – Rožďalovice 3:1

Souboj čtrnáctého s posledním týmem nabídl zajímavý souboj, kde se hosté mohli bodově dotáhnou a pomýšlet na záchranu v soutěži. Zápas pro ně ale nezačal nejlépe. V 10. minutě se domácí dostali do vedení. Druhá desetiminutovka patřila hostujícím fotbalistům, kteří běželi dvakrát na samotného brankáře. Dvakrát ho ovšem trefili.

Druhý poločas začal obdobně jako ten první. Domácí zvýšili svůj náskok na 2:0 po obrovské chybě Pavla. Hosté se snažili dále a odměna přišla v 77. minutě, kdy se z trestného kopu trefil Blažek. Ke konci zápasu hosté hráli o vše a vrhli se do útoku. Toho využili domácí ke třetímu gólu.

Branky: 77. Blažek. Rozhodčí: Zuskin. Diváci: 50. Poločas: 1:0.

Rožďalovice: Hampl – Vele, Sporiš, Blažek, Hojsák – Táborský, Pavel, J. Nechánský (74. T. Nechánský), Hlavatý – Knitl, Shayban.