Rožďalovice – Uhlířské Janovice 1:1

Domácí zaspali úvod zápasu a také kvůli tomu jako první ve 22. minutě inkasovali, když se trefil po rohovém kopu nejlepší hráč hostí Jícha. Domácím vázla kombinace a Janovice měly více šancí.

To se ale po přestávce změnilo. Kouč Richard Vlášek oživil hru dvěma střídáními a na hře to bylo znát. A v 59. minutě také na skóre, když srovnal Vele. Pak trefil Sporiš břevno a jeho spoluhráči zazdili několik slibných příležitostí, a tak bylo po naději na vítězství. V závěru měli šance i hosté při rožďalovické hře vabank, ale stav se nezměnil.

Branky: 55. Vele – 22. Jícha. Rozhodčí: Rybka. ŽK: 2:2. Diváci: 190. Poločas: 0:1.

Rožďalovice: Hospodka – Vele, Pavel, Valeš, Blažek – Kulhánek, J. Hojsák, M. Hojsák, Havlík (46. Sporiš) – Najmon, Horák (46. Kunc).