Rožďalovice - Čáslav B 2:1

Hostující tým vletěl na Rožďalovice už od začátku. Vytvořil si i brankové příležitosti, ale paradoxně udeřilo na druhé straně, kdy trestný kop rozehrál obloučkem Miloš Hojsák a Kunc nasměroval míč pod břevno. Hostující tým, dirigovaný vynikajícím Antošem, nepolevil a pořádně dával domácí obraně zabrat. Několikrát musel zasáhnout brankář Hospodka. Ve 38. minutě se ale po chaosu v obraně snesl centr na hlavu Antoše a ten vyrovnal.

Ve druhém poločase byly Rožďalovice lepším týmem. Soupeři se vyrovnaly ve hře a vytvořily si i několik šancí. Čáslav byla aktivní a hrála se vyrovnaná partie.

V 81. minutě poslal Miloš Hojsák dloubáček na Hrodka, obránce a gólman se nedomluvili a Hrodek gólmana přeloboval. V 84. minutě pak ještě Kunc trefil spojnici břevna a tyče. V nervozním závěru už domácí těsný náskok uhlídali.

Branky: 21. Kunc, 81. Hrodek – 38. Antoš. Rozhodčí: Berovič. ŽK: 4:1. Diváci: 200. Poločas: 1:1.

Rožďalovice: Hospodka – J. Hojsák, Pavel, Valeš, Vele – Blažek (70. T. Nechánský), Hrodek, M. Hojsák, Štefan (46. J. Nechánský) – Kunc, Najmon (80. F. Veselý).