Uhl. Janovice – Rožďalovice 1:2

Deset minut před koncem zápasu přišli hosté vedení, ale to nakonec strhl na stranu Trnavanu Miloš Hojsák. Ten dal i první branku hostí.

V prvním poločase měli hosté čtyři slibné příležitosti, ty však nedotáhli do zdárného konce. Z první branky se radovali ve 41. minutě, kdy se trefil zkušený Miloš Hojsák. Domácí měli jedinou šanci až ve 43. minutě.

Podobný průběh mělo i druhé dějství. V 67. minutě zachránil Rožďalovice gólman Hospodka,ovšem v 80. minutě nestačil na pokus domácího hráče. Ale tři body se nakonec stěhovaly do Rožďalovic. Výhru zajistil hostům svou druhou trefou Miloš Hojsák. Minutu před koncem měli šanci ještě domácí, ale „koníček“ po hlavičce janovického borce skončil nad bránou.

Branky Rožďalovic: 41. a 87. M. Hojsák. Rozhodčí: Hůlka. ŽK: 1:3. Diváci: 80. Poločas: 0:1.

Rožďalovice: Hospodka – J. Hojsák, Valeš, Pavel, Vele – Blažek (80. T. Nechánský), Hrodek, M. Hojsák, Štefan (88. Musil) – Najmon, Kunc (81. J. Nechánský).