Stal se jím celek Trnavanu Rožďalovice, který odstoupil ze soutěže. Stálo ho to 100 tisíc korun, kterou musel zaplatit do svazové kasy.

Tým sestoupil do I.A třídy a pomalu se chystá na novou sezonu. „Přihlášku jsme podali. Kádr je pomalu připravený, některá jednání o přestupech či hostováních probíhají,“ uvedl předseda klubu Jiří Svoboda. Kádr by měli tvořil hráči z Rožďalovic a okolí. „Chceme stavět na mladých hráčích a vytvořit perspektivu,“ řekl Svoboda.

Koučem Rožďalovic bude Richard Vlášek, který už v Trnavanu působil. „S trenérem jsme domluveni. I on už shání hráče na novou sezonu,“ prozradil rožďalovický předseda.

A jakou roli chce hrát klub v nadcházející sezoně? „Chceme stabilizovat kádr a udržet se v soutěži. To bude základ všeho a pak můžeme přemýšlet, co dál,“ uvedl Svoboda.

První přátelské utkání sehraje nově se tvořící tým při pouťových oslavách a postaví se ligovému dorostu pražské Slavie. „To už by měl hrát celek, který se bude podobat tomu na mistrovské zápasy,“ dodal Svoboda.