Rožďalovice – Úvaly 0:3

Zápas se Trnavnu příliš nepovedl. Během něj totiž měli domácí hráči více šancí, než hosté, ovšem nedokázali je proměnit. „Pořád se s tím trápíme,“ krčí rameny kouč Rožďalovic Pavel Klain.

Jeho svěřenci nedali do 15. minuty dvě šance, naopak inkasovali. Druhý gól padl dokonce po vlastním rohovém kopu. „Po našem nedůrazu jsme je pustili do brejku,“ zlobil se trenér.

Trnavan mohl vstřelit hned po pár vteřinách druhé půle kontaktní gól, jenže nedal a naopak inkasoval třetí branku. „Platíme nováčkovskou daň. Fotbal je o něco rychlejší a my zatím zaostáváme. Snad se to zlepší,“ dodal Klain.

Branky: Pavlíček 2, Mora. Rozhodčí: Schořovský. ŽK: 2:3. Diváků: 280. Poločas: 0:2.

Rožďalovice: Červený – Maška (60. Valeš), Hanuš, Veselý, Pavel – Bobek (50. Dubský), Mosiurczak, Hrodek, Škarecký (75. Blažek) – Kunc, Slunéčko.