Rožďalovice – Chocerady 5:0

Trnavan, který je stále ve hře o postup do krajského přeboru (i díky zaváhání Litole a Kutné Hory), dokráčel v pohodě k vysoké výhře, na které měl největší zásluhu útočník Slunéčko, autor hattricku.

Vyrovnaná byla pouze první čtvrthodina, ale pak dali domácí první branku a začali mít navrch. Svoji převahu korunovali do přestávky druhým zásahem.

A ve druhém poločase hrál „první housle“ Slunéčko, který zatížil konto soupeře třemi góly. „Na začátku utkání měli hosté dvě loženky, ale ty nedali,“ všiml si rožďalovický kouč Pavel Klain. „Ale ve druhé půli byli zcela odevzdaní,“ dodal Klain.

Branky: Slunéčko 3, Pavel, Novotný. Rozhodčí: Pich. ŽK: 2:2. Diváků: 200. Poločas: 2:0.

Rožďalovice: Novák – Havlík, Hanuš, Pavel, Hurta – Dubský, Mosiurczak (70. Bobek), Hrodek, Maška (46. Škarecký) – Novotný (75. Blažek), Slunéčko.