Důležitý zápas hrály ve 24. kole fotbalové I.A třídy hráči Trnavanu Rožďalovice.

K. Hora – Rožďalovice 4:2

První branka na sebe nenechala dlouho čekat: Už ve 4. minutě po Švábově rohu hosty načal Auer 1:0. Gólovou pojistku domácí přidali o tři minuty později, kdy se tentokrát po dalším centru trefil Vodička. Hosté se pak vzpamatovali a začali být nebezpeční. Ve 26. minutě Novotný utekl Malinovi, ale stav se měnil až ve 36. minutě: Vodička prohrál vzdušný souboj a Slunéčko snižoval na 2:1. Neuplynuly ani dvě minuty a začínalo se znovu, když Pavel srovnal na 2:2.
Druhý poločas začali domácí aktivněji a rožďalovickou obranu zlobil hlavně Janovský. V 66. minutě ale přestřelil a o minutu později trefil gólmana Hospodku.

Gól však nepadl a tak musela být napozoru i domácí obrana.

V 71. minutě se před Vocelem zjevil úplně sám Slunéčko, ale nedal. Drama pak vyvrcholilo v samotném závěru. V 86. minutě Štainz centroval do pokutového území, V. Schwarz st. poslal hlavou míč do sítě, ale sudí gól neuznali kvůli ofsajdu.

Tento moment ale domácí nepoložil. V 87. minutě ještě Hanuš stihl Janovského o míč obrat, ale pak gólmanovi Hospodkovi vypadl trestný kop B. Švába a Janovský prostřelil vše, co mu stálo v cestě. Na cestu pak soupeři přidal ještě jeden gól Churavý. Trnavan tak zůstal na čtvrtém místě.

Branky: 4. Auer, 7. Vodička, 87. Janovský, 90.+1 Churavý - 36. Slunéčko, 37. Pavel. Rozhodčí: Šimůnek. ŽK: 4:2. (B. Šváb, Janovský, Malina, Štainz - Pavel, Novotný). Diváků: 150. Poločas: 2:2.

Rožďalovice: Novák (46. Hospodka) - Havlík, Hanuš, Veselý, Hurta - Škarecký (78. Maška), Pavel, Hrodek, V. Dubský - Slunéčko, Novotný.