Čelákovice – Polaban 1:0

První půli byly o něco lepší Čelákovice. Velkou šanci měl Koch, který ale místo zakončení ještě zbytečně přihrával. Ve 22. minutě padl jediný gól zápasu. Postaral se o něj domácí Skuhravý. Hosté zahrozili v první půli z několik trestných a rohových kopů. Na začátku druhé půle měli dobré šance Pecka a Hájek, Doležala ovšem nepřekonali. V 65. minutě měl obrovskou šanci na vyrovnání Mareš, který ale po úniku a přihrávce Havrdy z metru přestřelil prázdnou bránu. Jasný gól měl na hlavě také hostující Ott, skóre se ale do konce zápasu neměnilo. „Bylo to takové rozpačité. Chybí nám útočník. Nedovedu si představit, že budeme hrát bez Dalekoreje,“ řekl po zápase vedoucí čelákovického družstva Milan Šikl. „S některými pasážemi jsem byl relativně spokojený,“ řekl po utkání trenér Polabanu Nymburk Milan Kormaník.

Branka: 22. Skuhravý. Poločas: 1:0.
Čelákovice: Pokorný (46. Hofta) – Flekač, Kovařík, Markuzi, Havlát – Hakl (52. Hájek), Dozorec (46. Víger), Kyloušek, Pecka (80. Čerych) – Skuhravý, Koch (46. Mileli).
Polaban: Doležal – Friedl, T. Košvanec, Ott, Navrátil – Mareš, Michal Sporiš, Pěnička, Havrda – T. Novotný (25. Knytl), L. Novotný (75. Martin Sporiš).