Po prvních třech kolech máte vyrovnanou bilanci. Jednou jste vyhráli, pak remizovali a naposledy prohráli. Vyrovnané máte i skóre. Jak jste s úvodem soutěže spokojeni?
Po prvních třech kolech jsme určitě spokojeni. Povedl se nám úvod, kdy jsme přivezli tři body z Lysé nad Labem. V domácím zápase jsme narazili na přetěžkého soupeře z Velimi, kde bod byl pro nás výhra. V Ostré jsme museli provést vynucené změny v sestavě a to se podepsalo na výsledku.

Po třetím zápase jste si stěžoval, že máte úzký kádr. Co je příčinou? Budete situaci řešit doplněním kádru?
V současnosti máme čtyři hráče na marodce. Na doplnění mužstva pracujeme snad každý den na několika frontách. Oslovujeme hráče z okresního přeboru, které z loňska známe. Já doufám, že se nám do 6. října povede přivést alespoň dva kvalitní hráče.

V soutěži je celkem osm okresních týmů. Co na to říkáte?
Už při rozlosování soutěže jsme si přáli dostat se do skupiny C, právě kvůli tomu, že se v ní nachází několik celků z Nymburska. Má to své výhody. Především v cestování. Bohužel, ale zároveň stoupá procento, že některý ze sestupujících bude právě z Nymburska. Nepřeji to nikomu a pevně věřím, že nám se to vyhne.

Na co chcete v průběhu sezony spoléhat? Zaměříte se spíše na defenzívu nebo bude vaší silnější stránkou hra dopředu?
Už v okresním přeboru jsme byli silní směrem dopředu. Takže i v probíhající sezoně spoléháme na ofenzívu. Především v domácích zápasech chtějí poříčanští diváci vidět brankové příležitosti a góly. V prvním domácím zápase jich přišlo kolem 250 a my jim za to děkujeme. Budeme se snažit, aby v takovém počtu chodili i nadále.

V minulé sezoně, kdy jste nakonec slavili postup, byl okresní přebor hodně vyrovnaný. Myslíte, že tomu tak bude i letos? A kdo by mohl podle vás postoupit?
Špička se formuje naprosto stejně jako v minulé sezoně. Největší šance dávám Městci Králové a Přerovu nad Labem, černým koněm by mohla být Libice nad Cidlinou.

Jaké jsou vaše cíle do sezony?
Naším cílem i přáním by bylo skončit v horní polovině tabulky. Hlavním cílem však zůstává konsolidovat kádr, aby naše účast v krajské soutěži byla dlouhodobějšího rázu.