Tuchoraz – Poříčany 2:0

Domácí začali utkání lépe a už v 15. minutě vedli dvoubrankovým rozdílem. V prvním poločase měli ještě další šance, které neproměnili. Poříčany hrály pouze po vápno a do zakončení se v průběhu prvního poločasu nedostávaly. Do druhého poločasu vstoupily aktivněji hosté, když dvě gólové příležitosti neproměnil poříčanský Minarčík. Zlepšená druhá půle přinášela hostům i další šance, které však trestuhodně zahazovali.

„První poločas byl z naší strany špatný, brzy jsme inkasovali a vůbec jsme nedodržovali to, co jsme si v kabině řekli. Příchodem Kouly ve druhém poločase jsme se zlepšili , ale bohužel nás stále trápí koncovka,“ litoval poříčanský trenér Václav Kupr.

Poločas: 2:0. Poříčany: Hanuš – Freund (Holler), J. Puk, Touš, Prejsek – Minarčík, Sedláček (Koula), Košický, Hlavatý – Kasal, O. Puk.