Poříčany - Nové Dvory 1:1

V prvním poločase se snažili domácí hráči soupeře zatlačit na jejich šestnáctku. Měli územní převahu, kterou ale nedokázali zužitkovat.

Ve druhé půli se obraz utkání nezměnil. Ale byli to hosté, kdo otevřel skóre utkání. V 60. minutě se hostující hráči z ojedinělého útoku dostali do vedení. Po nedorozumění domácí obrany ho mohli zvýšit na dvougólové, ale to se nakonec nestalo. A tak se ke slovu dostali domácí.

Pár minut před koncem se z dálky trefil domácí Hlavatý. Tentýž hráč mohl utkání rozhodnout, ale v 87. minutě trefil pouze brankovou konstrukci hostující branky. Domácí svůj nápor stupňovali, ale z tlaku už nic nedokázali vyprodukovat, a tak utkání skončilo 1:1.

„Po zápase v Nymburce jsem hráče chválil, bohužel zlepšená forma z minulých zápasů se nepotvrdila. Dlouho jsem neviděl zahrát naše mužstvo tak špatně. Z naší strany byl zápas bez důrazu, alibistický a troufám si tvrdit, že s takovým přístupem nemáme v této soutěži co dělat,“ řekl po zápase trenér Poříčan Václav Kupr

Branka: 84. Hlavatý. Rozhodčí: Šulcová. ŽK: 2:4. ČK: 0:1 (90. ND). Poločas: 0:0. Diváci: 150. Poříčany: Hanuš - Prejsek, Marušák, Touš, Freund (60. Minarčík) - J. Puk, Sedláček, Koula, Hlavatý – M. Puk (46. Holler), O. Puk.