Pečky – Poříčany 3:1

Pečky začaly lépe a už ve 4. minutě po standardní situaci otevřely skóre. Na 2:0 zvýšily Pečky z pokutového kopu a na poločasových 3:0 upravily po závaru v pokutovém území Poříčan.

Ve druhém poločase začaly Poříčany lépe a dostávaly Pečky pod tlak. Brankou Prejska snížily na 3:1 a nadále si vytvářely brankové příležitosti. V zápase se už nic z pohledu výsledku nestalo a Poříčany prohrál 1:3.

„První poločas nám nevyšel, dělali jsme hrubé chyby po standardních situacích, které soupeř využil. Ve druhém poločase jsme hru zlepšili, ale na lepší výsledek už jsme bohužel nedosáhli,“ řekl po zápase trenér poraženého mužstva Václav Kupr.

Branka Poříčan: Prejsek. Poločas: 3:0. Poříčany: Kramer – Freund, Marušák (Musil), Touš, Prejsek – Holler, J. Puk, Sedláček, Hlavatý – M. Puk, Koula.