Poříčany – Tupadly 2:2

V prvním poločase měli více ze hry domácí. Ve 20. minutě trefil domácí kapitán břevno. Ve 35. minutě měl stoprocentní příležitost Koula, ale trestuhodně zahodil. Hosté pozorně bránili a tak byl poločasový výsledek 0:0.

Ve druhém poločase po hrubé chybě domácího obránce prostřelil brankáře hostující Kavánek. Domácí dokázali srovnat po nádherném přímém kopu Martina Puka. Hosté nesložili zbraně a v 77. minutě se ujali vedení. V 90. minutě se do pokutového území hostů vysunuli všichni domácí hráči včetně brankáře. Po centru byl faulován domácí hráč a z nařízené penalty se nemýlil domácí Sedláček a určil tak konečný výsledek na 2:2.

„V utkání jsme měli více brankových příležitostí než soupeř. Bohužel jsme zklamali v koncovce. Hosté potrestali naše chyby v obraně,“ řekl trenér Václav Kupr

Branky: M. Puk, Sedláček z PK. Rozhodčí: Hájek. Diváci: 150. Poločas: 0:0.

Poříčany: Hanuš – Freund, Martin, Touš, Prejsek - Holler, J. Puk, Sedláček, Novotný (70.Vaňhal) – M. Puk, Koula.