Poříčany – Velim B 2:2

Domácí fotbalisté dvakrát prohrávali, přesto se nakonec mohli radovat ze zisku jednoho bodu. „Hráli jsme proti silnému soupeři a bod je pro nás dobrý. Jsme s ním spokojeni,“ řekl po skončení zápasu poříčanský kormidelník Václav Kupr.

První tři velké šance měli aktivnější hosté, ale Vojtíšek, Slavík ani Hájek neuspěli. Na druhé straně měl blízko gólu ve 32. minutě poříčanský Novotný, tomu ale chyběly centimetry k zakončení. Když už se zdálo, že poločas skončí dělbou bodů, napřáhl Billý a Velim vedla.

Jedenáct minut po změně stran vyrazil Daněk dělovku Puka a za další dvě minuty se už domácí mohli radovat. Dlouhý aut si na zadní tyči našel Novotný a zblízka srovnal. Pak se při ráně Billého předvedl Hanuš, ale na hlavičku Regnera ze 78. minuty už nestačil. Hosté se ale radovali jen šest minut, kdy obraně utekl Puk a Koula neměl problém se zakončením. „Hosté hráli dobře, ale na naší straně byla větší bojovnost,“ dodal spokojený Kupr.

"My jsme sice byli posíleni o pět hráčů z áčka, ale domácí bojovali a my jsme se tomu přizpůsobili. Nehráli jsme fotbal, ale spíše se bojovalo. V tomto složení je to pro nás spíše ztráta," litoval remízového stavu Jaroslav Češpiva, kouč velimské rezervy.

Branky: 58. Novotný, 84. Koula – 45. Billý, 78. Regner. Rozhodčí: Jansa. ŽK: 5:6. Diváci: 250. Poločas: 0:1.

Poříčany: Hanuš – Freund, Martin, Touš, Prejsek – Novotný, Minarčík, Sedláček, Holler (31. Marušák) – Koula, M. Puk.

Velim B: Daněk - Valenta, Dejmek, Regner, Kyncl - Billý, Srp, Slavík, Jeník (46. Jelínek) - Hájek (67. Psohlavec), Vojtíšek (84. Zajíc).