Polaban B – Bezno 2:0

Zápas pomohl rozhodnout střídající Soukal, který na trávník přišel až ve druhém poločase a měl prsty v obou brankách Polabanu. Nejprve vybídl ke skórování Růžičku, který nádhernou střelou otevřel gólový účet utkání a poté sám z přímého kopu potvrdil střelou do šibenice tři body pro domácí. „Hrálo se bez vážnějších šancí, většinou jen po vápna obou mužstev. Do 70. minuty jsme neměli žádnou vyloženou šanci. Se ziskem tří bodů jsme spokojeni, díky vítězství jsme poskočili na třetí místo,“ liboval si vedoucí domácího mužstva Karel Kovács.

Branky: 72. R. Růžička, 78. Soukal. Rozhodčí: Matějček. Bez karet. Diváci: 70. Poločas: 0:0.

Polaban B: Havelka – Hájek, Grešula, Kubálek, Hospodka – Ježdík, Jeřábek (64. Poklop), Kukla, R. Růžička – Černý (51. Soukal), Březina (81. Košvanec).