Zápy – Polaban 0:3

Překvapivé vítězství přivezli hráči Polabanu. Po vyrovnaném úvodu utkání se prosadil nymburský Bejda. Košvanec vystihl rozehrávku domácích, obešel dva hráče a vyslal Mareše, který potáhl balón, naservíroval Bejdovi a ten z deseti metrů poslal míč do sítě. O šest minut později to bylo již 2:0. Po faulu na Průchu si z devatenácti metrů postavil balón opět Bejda a vyslal na domácí svatyni nechytatelnou střelu, která skončila v šibenici Janáčkovy branky. Domácí zahrozili deset minut před koncem, ale sólový únik Svobody zlikvidoval Doležal v brance Nymburka.

Hned zkraje druhého poločasu určil konečné skóre střetnutí Průcha, který si naběhl na centr Bejdy. Hosté vycházeli ze zabezpečené obrany a nepouštěli Zápy do vyložených příležitostí. Naopak to byl Polaban, kdo mohl přidat další góly, ale jeho další šance zůstaly nevyužity.

Branky: 15. Bejda, 21. Bejda, 51. Průcha. Rozhodčí: Berovič. Poločas: 0:2. ŽK: 5:2 Diváci: 150.

Polaban: Doležal – Žižka (75. Havlík), Ott, Košvanec, Novotný – Bláha (60. Kubín), Černohlávek (82. Navrátil), Bejda, Havrda - Mareš, Průcha.