Zatímco Polaban Nymburk vyhrál na hřišti Příbrami 3:2, Semice v Dobrovici prohrály 2:3. Utkání třetího zástupce okresu – Litole, bylo kvůli podmáčenému terénu odloženo.

Nymburk měl v Příbrami obrovské štěstí. Vedl sice 2:0, ovšem domácím se povedlo díky gólům v 60. a 88. minutě vyrovnat. Vše na sebe vzal Pěnička, který v nastaveném čase rozhodl o výhře Nymburka přesně umístěným trestným kopem. „Pěnička zachoval chladnou hlavu a trefil se přesně,“ řekl nymburský trenér Milan Kormaník. Ten byl ze závěru utkání rozčarován. „Zbytečně jsme si to zkomplikovali. Místo abychom své vedení navýšili, nechali jsme soupeře vyrovnat. Byl to infarktový konec,“ dodal Kormaník.

Zklamaný byl ze zápasu v Dobrovici semický trenér. „V první půli nás soupeř zaskočil svým pohybem a dobrou kombinací,“ řekl po utkání Miroslav Vlk. Jeho tým brzo prohrával 0:3. „Soupeř měl hodně dobrý útok. My jsme se v prvním poločase prakticky jenom bránili. Navíc nás také zarazilo nepříjemné zranění Vlasty Houšky, kterého jsme museli střídat už v jedenácté minutě,“ pokračoval trenér Semic. Jeho tým nakonec uhrál s exdivizním týmem přijatelný výsledek. „Domácí ve druhé půli vystřídali a my jsme se chytli. Dali jsme dva góly, ale na vyrovnání už nám nezbyl čas,“ dodal semický trenér.