Polaban Nymburk – TJ Litol 1:0

V prvním poločase to byla Litol, která měla šance na to, aby se dostala do vedení. Nejprve v 10. minutě Ježek sám před gólmanem selhal, ve 22. minutě opět Ježek neprostřelil hradbu těl a ve 29. minutě hráči Litole z hranice pokutového kopu minuli konstrukci branky. Ve 42. minutě utkání na sebe upozornili domácí. Průcha si naběhl na centr z pravé strany, který dostal přímo na hlavu a nikým nehlídaný pouze mířil do náručí gólmana.

Ve druhém poločase jako první zahrozili domácí, střelu Mareše gólman Rathauský vytěsnil na roh. V 54. minutě přišel zlomový moment utkání. Domácí Průcha běžel do vápna mezi tři hráče. Jeden z bránících hráčů se opřel v souboji o Průchu, který se ochotně s hlasovým doprovodem skácel na zem. Rozhodčí odpískal pokutový kop a sám postižený ho proměnil. Předčasně do sprch musel odejít v 68. minutě Michal Jareš, jelikož po chybě obrany musel zastavit domácího útočníka, který už běžel sám na brankaře. Dvacet minut před koncem utkání mohl vyrovnat Ježek. Byl ale asi vyčerpán z běhu přes půlku hřiště a jeho slabou střelu gólman Pokorný zneškodnil.

Branky: 54. Průcha (z PK). Rozhodčí: J. Svoboda. ŽK: Průcha, Bejda – Ježek, Bohdan, Černý. ČK: 54.Michal Jareš(Litol). Diváci: 200. Poločas: 0:0.

Polaban Nymburk: Pokorný – Navrátil, Zemanec, Tkach, Ott – Škarecký, Bejda, Černohlávek, Havrda (87. Rudzan) – Průcha, Mareš.

Litol: Rathouský – Petrouš, Černý, Bobek (83. Bodlák), Matěj Jareš – Hubač, Michal Jareš, Bohdan, Světlý – Ježek, Sosnovský.

Jan Roule