Polaban Nymburk – Čáslav B 3:0

První šanci zápasu si vytvořili hosté, ale Polaban podržel brankář Doležal. Poté se ale už radovali hráči domácího celku, kdy z brejku rozvlnil síť Nedorost – 1:0. Za tohoto stavu se šlo do kabin.

Druhou půli už měli opticky více ze hry hosté, ale jejich hra jim nepřinesla žádnou šanci. Naopak domácí po rohovém kopu zvýšili svůj náskok a chvíli před koncem pečetil výhru domácích Havlík.

Po utkání byl kouč Polabanu Lukáš Vlk spokojený. „Nemám žádné výtky k přístupu k utkání a nasazení, jaké jsme předváděli. Byli jsme aktivnější v zakončení, proto jsme vyhráli,“ řekl Vlk.

Branky: 28. Nedorost, 76. Novotný, 87. Havlík. Rozhodčí: Hůla. ŽK: 3:3. Diváci: 150. Poločas: 1:0. Polaban: Doležal – Bobek, Ott, Novotný, Říha – Čerych (78. Čejka), Jareš, Škarecký, Nedorost – Farkaš (75. Ryšánek), Mareš (85. Havlík).