Ovšem Polabanu vydařená jarní sezona nebyla nic platná. Tým bojoval o postup do krajského přeboru. O ten ale nakonec přišel. A to proto, že divizi opustily dva středočeské týmy – rezervy Vlašimi a Kladna.

Polaban – Jílové 0:1

Celou první pětačtyřicetiminutovku se hrál nezajímavý fotbal pouze po vápna obou družstev, krom dvou nymburských pološancí. Hosté, kteří se soustředili více na obranu, měli jeden náznak příležitosti, ale nedali, a tak poločasový stav byl s nulou na obou stranách.

Druhý poločas už se mírně zlepšil, hlavně Polaban začal mnohem více útočit, ale to odnášela jeho defenziva, jelikož Jílovému se naskytlo několik příležitostí pro slibný brejk a také se jim jeden z nich podařilo využít, což, jak se později ukázalo, byla branka jediná. Nymburk nebyl schopný vytvořit si nějaké šance a i kvůli tomu prohrál.

„My jsme si tímto utkáním pokazili dojem z celé sezony,“ zlobil se po prohraném utkání nymburský kormidelník Lukáš Vlk. „Oni výborně bránili a také proto jsme si vůbec nezasloužili vyhrát,“ dodal nespokojený nymburský trenér.

Rozhodčí: Novotný. Bez karet. Diváci: 100. Poločas: 0:0.
Polaban Nymburk: Doležal – Bobek, Farkaš, Ott (46. Čejka), Nedorost – Bláha, Riesz, Růžička, Kalina (70. Novotný) – Mareš, Čerych (46. Havlík).

Tomáš Kubánek