Louňovice – Polaban 3:0

Ač to tak podle výsledku nevypadá, utkání bylo vcelku vyrovnané. Jenomže fotbal se hraje na góly a v tom byli jednoznačně lepší domácí hráči, kteří už během první půle vsítili tři branky a rozhodli tak o osudu utkání již do poločasu.

Druhý poločas už se tedy dohrával spíše z povinnosti a jelikož branku už nikdo nedal, Louňovice se mohly radovat z vítězství.

O tom, že utkání rozhodl první poločas, si byl jist i trenér hostí Lukáš Vlk. „Prohospodařili jsme první poločas a s takovým soupeřem se tak velké manko těžko dohání,“ byl zklamaný Vlk.

Rozhodčí: Vilhelm. ŽK: 1:5. Diváci: 200. Poločas: 3:0. Polaban: Doležal – Bobek, Farkaš (46. Jech), Ott, Nedorost - Čerych, Růžička, Čejka (60. Bláha), Kalina (75. Novotný) – Holan, Mareš.