V rámci dvacátého kola I.A třídy skupiny B hráli fotbalisté Polabanu Nymburk v Radimi. Hlavně díky dobře zvládnutému začátku si odvezli všechny body domů do Nymburka. Tím také potvrdili, že to s postupem do vyšší soutěže myslí opravdu vážně.

Radim - Polaban 2:3

Utkání začalo velmi zostra a už v patnácté minutě proměnil nařízený pokutový kop Kulhánek – 0:1. Jenomže za pár minutek měli možnost penalty i domácí fotbalisté, jenže oni neuspěli, a tak platilo nedáš – dostaneš, jelikož na druhé straně se trefil Kalina – 0:2. Ale Radim dokázala do přestávky snížit, a tak se očekával zajímavý druhý poločas.

Ale druhou půli Polaban kontroloval hru, měl mírně navrch, z čehož pramenila třetí branka z kopačky Kulhánka. Ve třetí minutě nastavení ještě vykřesali domácí jiskřičku naděje, ale na vyrovnání jim již nezbyl čas, a proto se mohl ze tří bodů radovat Polaban.

„Zvládli jsme vstup do utkání, což bylo pro další vývoj strašně důležité,“ hlesl po vyhraném střetnutí nymburský kormidelník Lukáš Vlk.

Branky: 15. a 62. Kulhánek (1. z PK), 20. Kalina. Rozhodčí: Vilhelm. ŽK: 3:3. ČK: 1:0. Diváci: 100. Poločas: 1:2.
Polaban Nymburk: Doležal – Bobek, Farkaš, Ott, Nedorost – Kulhánek (87. Bláha), Čejka, Růžička, Kalina (72. Čerych) – Mareš (78. M. Novotný), Holan.