Polaban – Beroun 1:3

Fotbalisté Polabanu potřebovali nutně tři body k tomu, aby mohli pomýšlet na záchranu. Nestalo se a jejich situace je velice složitá.

V prvním poločase se diváci branky nedočkali a když už ve druhém dějství padla, bylo to do sítě nymburského Hemmera. To už hráli domácí v deseti, když musel předčasně do sprch útočník Průcha. Polaban po úvodní brance otevřel hru, ale vyrovnat se mu nepodařilo, naopak ještě dvakrát inkasoval. Poslední slovo patřilo nymburskému obránci Havlíkovi, ale to byla jen kosmetická úprava skóre.

Branky: 89. Havlík - 64. Hájek, 77. Horel, 84. Dochtor. Rozhodčí: Chaloupka. ŽK: 2:2. ČK: 50. Průcha (Polaban). Diváci: 70. Poločas: 0:0.

Polaban Nymburk: Hemmer – Havlík, Bouda, Ott, Novotný - Lev, Bejda, Černohlávek (79. Čejka), Škarecký (76. Černý) - Mareš, Průcha.