Černolice - Polaban Nymburk 3:4

Domácí nastoupili aktivně a zatlačili Polaban. Ale právě hosté se ujali vedení, když se po brejku prosadil Průcha. Černolice kombinační hrou zvyšovaly tlak a po jedné z vyvedených akcí vyrovnaly stav utkání. Minutu před odchodem do šaten se ještě prosadil Bejda, střelou z pětačtyřiceti metrů překvapil domácího gólmana.

Domácí nastoupili aktivně i do druhé půle, ale opět jako první inkasovali. Po deseti minutách hry skóroval Mareš. Fotbalisté Černolic dokázali opět snížit, avšak svým druhým gólem v utkání pomohl Polabanu odskočit na rozdíl dvou branek Bejda. Ten skóroval po kombinaci Průcha - Mareš – Bejda. Domácí stačili pouze zkorigovat konečný stav utkání, když minutu před skóroval hlavou Mally.

Branky: 36. Čáp, 60. Al. Macela, 89. Mally – 5. Průcha, 44. Bejda, 55. Mareš, 73. Bejda. Poločas: 2:1. ŽK: 1:2. Rozhodčí: Rybka -Velebil, Mrázek.

Polaban Nymburk: I. Doležal - Žižka, Ott, Navrátil, Novotný – Škarecký (86. T. Doležal), Černohlávek, Bejda, Bláha (80. Šafránek) - Mareš, Průcha