Na hřišti Zásmuk, nováčka I.A třídy, sehráli fotbalisté nymburského Polabanu další přípravné utkání před novou sezonou v krajském přeboru.

Zásmuky – Polaban Nymburk 1:3

Celkem tři branky nasázeli fotbalisté Polabanu nováčkovi I.A třídy. Jako první se trefil Mareš po ideální Doležalově rozehrávce. „Ovšem do té doby měli domácí více vyložených šancí, hrozili hlavně z brejků. A také trefili břevno,“ přiznal asistent nymburského trenéra Roman Myška.

Po přestávce Zásmuky vyrovnaly. „To bylo po katastrofální hrubce Puldy,“ zlobil se Myška.

Polaban ale zabral, soupeře začal přehrával a také se mu podařilo vsítit dva góly. V závěru byla viděl lepší fyzická kondice hostí. O vedení se postaral z pokutového kopu Šafránek a výhru pojistil za dalšíách osm minut Košvanec. „Splnili jsme povinnost. Škoda jen inkasovaného gólu,“ dodal asistent.

Branky: Kargl – Mareš, Šafránek (z PK), Košvanec. Poločas: 0:1. Polaban: Doležal (46. T. Pulda) – Kubín, Košvanec, Ott (46. Břetenář), Novotný – Sporiš, Navrátil, Havrda, Havlíček (46. Soukal) – Žižka, Mareš (46. Šafránek).