Bílé Podolí – Lysá 3:3

Zápas byl velice bojovný z obou stran a remízový stav na konci utkání byl zasloužený. V prvním poločase oba týmy vstřelily po jedné brance a poločasový výsledek byl 1:1.

Ve druhém poločase zaspali fotbalisté Lysé prvních deset minut a najednou prohrávali 3:1. Poté se hosté herně zvedli, a dokázali snížit brankou Pecháčka. Ke konci zápasu si vytvořila Lysá tlak, z čehož vyústil vlastí gól znamenající vyrovnání a tedy konečný výsledek 3:3.

„Zápas byl bojovný, soupeř hrozil z brejkových situací, my jsme zaspaly první desetiminutovku druhého poločasu a prohrávali o dvě branky. Tým se naštěstí oklepal a s trochou štěstí jsme tady uhráli bod, který je v naší situaci dobrý,“ prohlásil po utkání hrající trenér Lysé Zdeněk Doležal.

Branky Lysé: 44. Duchoslav, 72. Pecháček, 86. vlastní. Poločas: 1:1. Rozhodčí: Kocourek ŽK: 3:4. Diváci: 100.

Lysá: Zahrádka – Pecháček, Doležal st., Novák, Gregar – Cáska, Doležal ml. (55. Zitka), Poborský , Krátký – Baloun (72. Jelínek), Duchoslav.