Bohemia, která usiluje o postup do krajského přeboru, první utkání nezvládla a v tabulce klesla na čtvrté místo. Její výkon byl hodně špatný.

Trenér Jiří Holatka byl natolik naštvaný, že ihned ze stadionu odjel. O pozápasové zhodnocení jsme tedypožádali kapitána domácích Jana Jiráska. „Chtěli jsme začít vítězně, ale to se nám nepovedlo. Měli jsme málo šancí, spíš to byly takové závary. Ale bohužel to tam nespadlo,“ smutnil poděbradský kapitán. „Sice jsme měli převahu, ale jen po vápno. Soupeř bránil a i když jsme to čekali, jejich hře jsme se přizpůsobili,“ sypal si popel na hlavu Jirásek.

Poděbrady inkasovaly v 70. minutě, ale po špatné hře se nedostaly ani do závěrečného tlaku. „Po inkasované brance jsme se z toho už nevyhrabali,“ přinal muž s páskou na ruce.

Ale Sokoleč, ta si užívala pořádnou euforii. Jí se vstup do soutěže vyvedl náramně. Doma rozstřílela Teplýšovice. V poločase domácí vedli už 2:0. „A to jsme ještě asi dvě slibné šance zahodili,“ prohodil Josef Kubánek, asistent domácího trenéra. Menší komplikace pro Sokoleč nastala ve druhém poločase, kdy hosté přidali a povedlo se jim snížit. „Tam jsme měli hluchou čtvrthodinku,“ přiznal Kubánek. „Pak jsme ale dali třetí gól a od té chvíle jsme byli zase jasně lepší,“ dodal sokolečský asistent.