Benátky – Poděbrady 0:3

Poděbrady rozhodly o své výhře až ve druhém poločase. V tom první hrála Bohemia v Benátkách vyrovnanou partii a mohla dokonce prohrávat. Jenže šanci domácího hráče ve 12. minutě Hospodka zlikvidoval. Jediný gól první půle padl ve 36. minutě. Po rohovém kopu poslal Pavelka míč Brtkovi a ten ho poslal do sítě.

Ve druhém poločase hrály Poděbrady to, co potřebovaly. Také mohly pojistit svoji výhru, ovšem dvě šance nedotáhly do konce. Až v 75. minutě se radovaly z gólu, když se po samostatné akci prosadil Uhlíř. „V tento moment se to zlomilo. Do té doby nebylo nic jasné,“ řekl kouč Bohemie Jiří Holatka. Podle něj byl jeho tým fotbalovější. „Soupeř jen nakopával dlouhé balony. My jsme hráli fotbal,“ podotkl Holatka. Jeho tým pak přidal tři minuty před koncem třetí branku. Prosadil se opět Uhlíř.

Branky: 75. a 87. Uhlíř, 36. Brtek. Rozhodčí: Beránek. ŽK: 4:3. Diváků: 120. Poločas: 0:1.

Poděbrady: Hospodka – Suchánek, Billý, Pavelka, Poděbradský – Brtna, Hruška, Jirásek, Kasák (78. Novák) – Brtek (70. Rulc), Uhlíř.