Poděbrady - Zeleneč 6:1

Hosté hráli velmi aktivně, měli míč častěji na kopačkách. Poděbrady hrály spíše zezadu ze zabezpečené obrany, spoléhaly spíše na brejky a to se jim také vyplatilo. Skóre zápasu otevřel ve 12. minutě domácí Vaněk, když šel sám na bránu. Ve 20. minutě ho napodobil Jan Fořt, který proměnil další z brejků domácích - 2:0. Soupeř se ale nevzdával a dokázal si vytvořit tři tutovky, ale ani jedna gólem neskončila. Na to odpověděli domácí třetím gólem ve 38. minutě, trefil se Suchánek.

Do druhého dějství Zeleneč doslova vlétla. Prvních patnáct minut nevěděli domácí, kde jim hlava stojí. Hostům se podařilo snížit v 74. minutě na 1:3. Poděbrady to ovšem nerozhodilo a hrály dále takticky ze zabezpečené obrany a čekaly na brejky. V 78. minutě dával už na 4:1 pro domácí Rulc. V závěru ještě upravili skóre Jan Fořt a Káninský, kteří zpečetili vysoké vítězství Poděbrad.

Branky: 12. Vaněk, 20. a 81. Jan Fořt, 38. Suchánek, 78. Rulc, 89. Káninský. Rozhodčí: Šimáček. ŽK: 0:2. Diváci: 100. Poločas: 3:0.

Poděbrady: Martinec - Novák (70. Jelínek), Suchánek, Kejda, Poděbradský - Jiří Fořt, Rulc, Jirásek, Brtna - Vaněk, Jan Fořt (82. Káninský).

LUKÁŠ KODERA