Poděbrady - Zásmuky 1:3

Domácí do utkání vlétli a v 15. minutě se ujali vedení po gólu Vaňka. Hosté po obdržené brance zlepšili hru a utkání se vyrovnalo. Pět minut před koncem první půle Zásmuky vyrovnaly na 1:1, trefil se Auer.

Ve druhém dějství to byly opět Poděbrady, které byly aktivnější. To se však změnilo v 60. minutě, kdy domácí vytvořili hrubou chybu v obraně a hostující Auer se řítil sám na bránu. Na poslední chvíli ho zastavil poděbradský Kejda, ale za cenu červené karty a musel předčasně ze hřiště. Početní převahu Zásmuky využily vstřelením dvou gólů v rozmezí pěti minut. Gól na 1:2 dával Navrátil a na 1:3 Melich. V závěru ještě domácí zahrozili, ale stav utkání se již nezměnil.

"Do utkání jsme vstoupili špatně, ale pak se naše hra zlepšila a dokázali jsme otočit vývoj utkání. Pomohlo nám k tomu i domácí vyloučení. Jsem spokojený se třemi body, ale už ne tolik s předvedenou hrou," řekl trenér Zásmuk Pavel Klouček.

Branky: 15. Vaněk - 40. Auer, 63. Navrátil, 68. Melich. Rozhodčí: Železný. ŽK: 1:2. ČK: 60. Kejda (Poděbrady). Diváci: 100. Poločas: 1:1.

Poděbrady: Špaček - Poděbradský, Suchánek, Kejda, Vácha - Jirásek, Jiří Fořt, Rulc, Jelínek - Jan Fořt (75. L. Novák), Vaněk.

Zásmuky: Kopřiva - Borovička (87. Mašín), Hanuš, Lanc, Čapek - Bečvařík, Černý, Havrda, Navrátil - Melich, Auer.

Lukáš Kodera