Poděbrady – Bakov 4:1

První poločas branku nepřinesl, zato ten druhý jich nabídl hned pět.

Gólový účet střetnutí otevřel dvě minuty po změně stran domácí Brtna, který poslal domácí do vedení dorážkou. Pak měly Poděbrady hluché místo a hosté z Bakova několikrát zahrozili. Ale branku nedali, a tak přišel trest v podobě druhého a třetího gólu domácích. Obě branky padly v rozmezí dvou minut. Pak ještě sice hosté deset minut před závěrečným hvizdem snížili, ale na víc se nezmohli. Poslední slovo patřilo opět Bohemii, když se trefil střídající Káninský. „Před zápasem jsme chtěli tři body a ty jsme získali,“ uvedl poděbradský lodivod Jan Bartheldy.

Branky: 47. Rulc, 70. Vaněk, 72. Hrabal, 90. Káninský – 80. Frajlich. Rozhodčí: Bartůšek. ŽK: 0:1. Diváci: 60. Poločas: 0:0.

Poděbrady: Špaček (46. Martinec) – Brtna (84. Novák), Hruška, Suchánek, Poděbradský – Jirásek, Hrabal, Rulc, Jelínek – Vaněk, Jan Fořt (85. Káninský).