Poděbrady – Slaný 3:5

V prvním dějství se domácí ujali vedení zásluhou Jankovského, které jim vydrželo zhruba do 30. minuty, kdy hosté vyrovnali z rychlého protiútoku. První poločas byl Slaný mírně aktvnější. Druhý poločas už byl v jednoznačné režii hostí, kteří ale prohrávali 2:1. Z vedení se Poděbrady neradovaly dlouho, protože během dvou minut po chybách obrany dvakrát inkasovaly. Slaný poté vedl již rozdílem tří branek. Ke konci už pouze korigoval Stehlík.

„Zasloužené vítězství Slaného, který byl aktivnější a měl více ze hry. Zlomovým okamžikem zápasu bylo brzké vyrovnaní a hned nato vedení hostů. Když doma vstřelíme tři branky, tak bychom neměli prohrát,“ řekl domácí trenér Vlastimil Vácha.

Branky Poděbrad: Jankovský, Puk, Stehlík.

Boh. Poděbrady: Týma - Horák (75. Lacina), Braun, Němeček, Kaše - Bumbera (65. Brtek), Košický, Stehlík, Puk - Novák, Jankovský.

Poděbrady – Slaný 2:1

První poločas se Poděbrady dostaly do vedení i přesto, že utkání bylo velmi vyrovnané. Druhý poločas už hosté převzali iniciativu a byli lepším týmem, ale paradoxně to byly Poděbrady, které mohly skórovat. Archalous se řítil třikrát sám na bránu, bohužel pro domácí ani jednou neproměnil. A tak přišel trest. První pořádná střela na bránu skončila v síti. Když už to vypadalo, že se oba týmy rozejdou smírně, domácí udeřili. Kaše zahrál standardku a Ečer dopravil míč do branky. „Ubojované a šťastné vítězství. V zápase jsme nebyli lepším týmem, ale přesto jsme vyhráli,“ uvedl po utkání Vácha.

Branky Poděbrad: Puk, Ečer.

Boh. Poděbrady: Hataš - Sixta, Kaše, Ečer, Týma - Hanousek, Puk, Brtek (60. Krejčík), Kubánek - Archalous, Pavézka.