Poděbrady – Uhl. Janovice 1:1

Bohemia se se soupeřem rozešla smírně. První gól zápasu dal domácí útočník Vaněk, o vyrovnání se postaral pět minut před koncem krásnou ranou Uher.

V prvním poločase měl jako první obrovskou příležitost hostující Špitálník, který však tváří v tvář gólmanovi neuspěl. Na druhé straně udeřilo v 18. minutě, kdy se do listiny střelců zapsal Vaněk. Další branka už v prvním poločase nepadla.

Sedm minut hry ve druhé pětačtyřicetiminutovce mohl vedení Bohemie navýšit opět Vaněk, ale tentokrát svůj samostatný nájezd trestuhodně zahodil. A na konci mohl litovat. V 85. minutě napřáhl janovický Uher a krásnou dělovkou překonal Špačka. Pak měly oba týmy dvě obrovské šance, ale skóre ses nezměnilo.

Branky: 18. Vaněk – 85. Uher. Rozhodčí: Kovář. ŽK: 2:5. Diváci: 150. Poločas: 1:0.

Poděbrady: Špaček – Pokorný, Suchánek, Hruška, Poděbradský – Jelínek (72. Voříšek), Jirásek, Jiří Fořt, Novák (85. Káninský) – Jan Fořt 90. Beran), Vaněk.

Uhl. Janovice: Verner - Kopecký, Vančura, Novotný, M. Kulhánek - M. Svoboda (90. T. Kulhánek), Uher, Churavý, Wolf - Špitálník, Bohatec (46. Stoupa).