Ostrá –Sadská 8:3

V derby se zrodil hokejový výsledek. Zápas byl od 25. minuty zbytečný. Domácí během této doby dokázali svému soupeři nastřílet šest gólů. Fotbalisté Sadské se ihned v úvodu utkání dostali do vedení 1:0 a pak si nepochopitelně nechali dát šest branek. Poločasové skóre bylo 7:1.

Ve druhé půli se už nic mimořádného nestalo. Domácí přidali ještě jednu branku, a když hráči Sadské kosmeticky upravili výsledek na 8:3, hlavní rozhodčí Kabyl odpískal konec utkání.

"Do čeho jsme kopli, to tam spadlo. Ve 25. minutě jsme už vedli 6:1. Soupeř se dostal do vedení, ale my jsme to otočili. Jsem spokojený jak s výkonem, tak i s předvedenou hrou. Dali jsme rychlé góly, to byl klíč k úspěchu," radoval se po okresním derby Jiří Dozorec, hrající trenér mužstva Ostré.

"Vedli jsme a pak přišla penalta od pana rozhodčího. Byla to hrůza. Do druhého poločasu jsme si řekli, že to musíme dohrát se ctí. Zápas se hrál tak nějak bez obran. V týdnu se nám zranili hráči, a tak hráli dorostenci. My jsme dělali moc chyb a soupeř do čeho kopl, to tam spadlo," hodnotil utkání sadský kormidelník Jiří Kozák.

Branky: Dozorec 2, Kotrba 2, Bubeník 2, Košťál, Remenec - Lukáš Svoboda st., Nedbal (z PK), Šmejkal. Rozhodčí: Kabyl. ŽK: 2:1. Diváci: 80. Poločas: 7:1.

Ostrá: Heimráth – J. Kostenko (75. Hradecký), Vojtěch, Polák, M. Kostenko – Bubeník, Dozorec, Kotrba, Vavřík (70. Effemberger) – Remenec, Košťál.

Sadská: Jindra – Kříž, Šmejkal, Rozsypal, Hnízdo (35. Kvíz) – Janoušek, Nedbal, Čapek, Lukáš Svoboda ml. – Lugmajer (45. Bílek), Štácha.

Jan Roule