FOTOGALERIE: Ostrá vyhrála na hřišti posledních Paběnic

Ostrá - Fotbalisté Ostré vyhráli v11. kole I.B třídy na hřišti posledních Paběnic.

1.11.2008

Z utkání I. B třídy Paběnice - Ostrá 0:3, sobota 1. listopadu 2008Foto: Jakub Geier

Paběnice - Ostrá 0:3

Nudný zápas viděla hrstka diváků v Paběnicích. „Bylo to o ničem. Takový plážový fotbal,“ řekl po zápase kouč Ostré Karel Báča. „Z naší strany to bylo nic moc,“ poznamenal kouč domácích Luboš Votava.

Ostrá šla do vedení ve 25. minutě, kdy si domácí Votava srazil do brány rohový kop Vavříka. Přitom právě Votava měl chvíli před tím obrovskou šanci, když šel sám na bránu. Tu ale přestřelil. Druhou branku přidal za deset minut z trestného kopu Dozorec. Domácí měli celkem dvě dobré šance, žádná z nich však gólem neskončila.

Ve druhé půli Ostrá potvrdila svoji výhru třetím zásahem, o který se potrestal Dozorec. „Důležité je, že máme tři body. Zápas se mi ale nelíbil,“ dodal Báča. „Naše situace začíná být vážná,“ uvědomuje si kouč posledních Paběnic.

Branky: 35. a 70. Dozorec, 25. vlastní. Rozhodčí: Hejný. ŽK: 2:3. Diváci: 40. Poločas: 0:2.

Paběnice: M. Říha - D. Mužátko, Blažek, Brožek, Malínek - Vl. Kolář (70. Ivičič), Mir. Novák, Blahník, Bohatý (46. Naď) - O. Votava, Šrámek.

Ostrá: Heimrath – Čáp (65. Polák), J. Kostenko, Holan, Camara – Remenec, M. Kostenko, Dozorec, Vavřík (65. Vodička) – Kotrba, Baloun (70. Verner).

Autor: Tomáš Koníček