Hosté vyráželi do brejků a dvakrát byli blízko gólu. Ale Mencl mířil po Fialově výzvě vedle a Jindrovu střelu Heimrath vyrazil. Domácí otevřeli skóre ve 25. minutě, kdy z uctivé vzdálenosti vypálil Mileli – 1:0. Pak ještě jednou zahrozili hosté, ale Fialu opět vychytal domácí brankář a dorážka Petra Petráše šla mimo tři tyče.
Velice zajímavých bylo prvních deset minut druhého poločasu. Nejprve se v šanci ocitl Fiala, ale jeho hlavičku vyrazil brankář Ostré k Jindrovi, ten však mířil vedle. V 51. minutě bylo srovnáno. Fiala byl v pokutovém území faulován a Doležal si z penaltou poradil – 1:1. Za další čtyři minuty akcie Milovic stouply, když dostal červenou kartu Studený. Z přesilovky ale hosté nic nevytěžili, naopak osm minut před koncem inkasovali. Po rohu propálil Eichlera opět Mileli.

Branky: 25. a 82. Mileli – 51. Doležal (PK). Rozhodčí: Kubečka. ŽK: Heimrath, Kotrba, R. Balog – J. Petráš, Doležal, P. Petráš. ČK: 55. Studený (Ostrá). Diváků: 170. Poločas: 1:0.

Ostrá: Heimrath – Čáp (66. R. Balog), Krejčík, Tangl, Pokorný – Dražan, Mileli, Studený, Kotrba (73. Kučera), Remenec – Fér (39. Ulvr).

Milovice: Eichler – J. Petráš, Plecitý, Vlašina, Kovařík (42. Písarovič) – Růžička, Mencl, Doležal, Jindra – Fiala, P. Petráš.

Klouček: nehráli jsme dobře

Fotbalové derby mezi Ostrou a Milovicemi mnoho krásy nenabídlo. Ostrá byla favoritem, ale doslova se protrápila k výhře 2:1.
„Nechce se mi mluvit, zeptejte se pana Kloučka,“ řekl ihned po zápase rozzlobený kouč Ostré Josef Balog.
„Nehráli jsme dobře, takže nemůžeme být spokojeni,“ uvedl Balogův kolega Pavel Klouček. Nehráli jsme s nasazením a svou nedisciplinovaností jsme se málem připravili o body,“ řekl Klouček a dodal: „Mohou nás těšit jen tři body. Bylo to vydřené.“

Zklamaný byl hrající trenér Milovic Ivan Plecitý. „Soupeř vystřelil dvakrát
a dal dva góly. Rozhodlo to, že jsme neproměnili šance z prvního poločasu,“ vrátil se k zápasu Plecitý. Jeho tým měl přes půl hodiny početní výhodu, ale tu nevyužil. Dokonce inkasoval. „Škoda toho gólu. Remízu jsme si zasloužili. Domácí nic nepředvedli,“ uvedl milovický kouč. „Utkání na pohled pěkné nebylo, ale to bylo dáno špatným terénem. Míč hrozně skákal a proto jsme museli míče nakopávat,“ dodal kouč.